X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

وبلاگ طراحی و برنامه نویسی

آرشیو وظایف کارمندان شرکت فنی مهندسی آموزشی پیشگام وب

وظایف 1394/1/29
آقای سادات

1- تکمیل تمپلیت برای وبسایت دوربین مداربسته (صفحات: صفحه اصلی، گالری، درباره ی ما، تماس با ما) + ساخت محتوا مناسب برای بخش های مختلف (قرار دادن عکس دوربین و ...)

2- ایجاد فرمی مناسب برای معرفی هر یک از کارآموزان شرکت به وسیله فتوشاپ (فرم می بایست اطلاعات شخصی و عکس پروفایل و ... را در خود در بر داشته باشد) در این پروژه گرافیک و مدرینته و رابط گرافیکی زیبا و شکیل بسیار مهم است.

3- ساخت یک مقاله راجع به آموزش Inspect Element


آقای نادمی

1- تکمیل پروژه ها و تمرینات کلاسی

2- فراگیری کار با Inspect Element از جناب آقای سادات

3- راست چین کردن یک تمپلیت ساده (برای این کار پس از یادگیری روش کار از جناب آقای سادات، به سایت گوگل رفته و عبارت Free HTML Template را جستجو نمایید سپس با سلیقه ی خود یک تمپلیت را دانلود و با آموخته های خود سعی در راست چین کردن تمپلیت نمایید (سعی و تلاش در این تمرین و بهبودی ظاهر گرافیکی هر چه بیشتر تمپلیت مهمترین مطلب است).


آقای مسعودی

1- تکمیل تمپلیت با موضوع بدنسازی بدون هیچگونه ایراد و نقصی

2- دریافت یک تمپلیت با موضوع رزومه از وبسایت www.themeforest.com و راست چین کردن آن.

3- ساخت یک مقاله راجع به آموزش Inspect Element


خانم قلی نژاد

1- دریافت یک تمپلیت ساده از سایت www.themeforest.com و راست چین کردن آن با موضوع وبسایت معرفی شغل (بدین معنا که این وبسایت حاوی اطلاعاتی راجع به یک شغل و معرفی آن است بعنوان مثال وبسایتی که شغل نجاری را معرفی می کند حاوی یک صفحه اصلی، گالری برای تصاویر انواع چوب و ابزار نجاری، صفحه ای برای نمایش نمونه کارها، بخشی با عنوان درباره ی ما برای معرفی شغل نجاری و صفحه ای دیگر دارای فرمی است که می توان با این سایت ارتباط برقرار کرد (تماس با ما).

2- تفاوت Inspect Element با View Page Source چیست؟

3- پیدا کردن شعار برای وب سایت (موضوعات: طراحی، برنامه نویسی، بهینه سازی، سئو و ...). بعنوان مثال شعار بانک ملی ایران: هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می درخشد.

4- ایجاد فرمی در نرم افزار MS Word برای حضور و غیاب کارآموزان (این فرم حاوی اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس و عکس کارآموزان می باشد که در یک صفحه A4 میبایست 10 کارآموز باشند).


کارآموزان نیمه وقت
هر گونه سوال و اشکال خود را در صورت عدم حضور بنده با سرکار خانم قلی نژاد در میان بگذارید.
خانم مرادیان

1- ایجاد یک وبسایت ساده و به کارگیری مطالبی که در PDF آموزشی یاد گرفته اید.

2- به آدرس www.blogsky.com رفته و سعی کنید که وبلاگ بسازید.


خانم صالحی

1- ایجاد یک وبسایت ساده و به کارگیری مطالبی که در PDF آموزشی یاد گرفته اید.

2- به آدرس www.blogsky.com رفته و سعی کنید که وبلاگ بسازید.